RAZEM łatwiej przejść trudny czas.
kontakt@hospicjumrazem.pl
(+48) 666 055 475
STOWARZYSZENIE
WIELKOPOLSKIE HOSPICJUM PERINATALNE RAZEM
Pomoc

Rodzica/ Rodziców, których dotknęła nieuleczalna i letalna choroba ich dziecka, bądź też stracili dziecko, zapraszamy na spotkania Grupy Wsparcia, które odbywać się będą na ul. Świętojańskiej 1 w budynku Zakonu Kawalerów Maltańskich w każdy trzeci wtorek miesiąca o godzinie 18.

Grupa prowadzona jest przez psychologa, który na tych spotkaniach towarzyszy uczestnikom, tworząc przestrzeń do wyrażania trudnych emocji takich jak ból, smutek, żal, tęsknota.

Kwiecień 2017 – spotkanie grupy wsparcia
22 marca 2017

Kwietniowe spotkanie grupy wsparcia odbyło się 6 kwietnia o godz. 17:30, przy ul. Świętojańskiej w budynku Zakonu Kawalerów Maltańskich.

Spotkanie grupy wsparcia 2017
18 lutego 2017

Najbliższe spotkanie grupy wsparcia odbędzie się 2 marca o godz. 17:30.

Spotkanie grupy wsparcia w lutym
17 lutego 2017

Zgodnie z harmonogramem spotkań 2 lutego 2017 r. wieczorem odbyło się kolejne spotkanie naszej grupy wsparcia, podczas którego uczestnicy dzielili się swoimi doświadczeniami z opieki nad chorym dzieckiem, z okresu porodu czy przygotowania do niego. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy na kolejne spotkanie w 1 grudnia (więcej).

Spotkanie grupy wsparcia w listopadzie
19 stycznia 2017

Zgodnie z harmonogramem spotkań 3 listopada wieczorem odbyło się kolejne spotkanie naszej grupy wsparcia, podczas którego uczestnicy dzielili się swoimi doświadczeniami z opieki nad chorym dzieckiem, z okresu porodu czy przygotowania do niego. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy na kolejne spotkanie w 1 grudnia (więcej).