Dobroć, chęć pomocy, wrażliwość
Dzięki inicjatywnie i zaangażowaniu ludzi dobrej woli z  Zespołu Szkół Liczności w Poznaniu udało się zorganizować zbiórkę rzeczową dla Marysi i jej rodziny! Bardzo dziękujemy!  Poniżej słowa podziękowania od rodziców Marysi:

Dziękujemy z głębi naszych serc klasom 1 i 2T z Zespołu Szkół Łączności w Poznaniu wraz z Rodzicami i Nauczycielami. Młodzi ludzie, mimo że uczą się zdalnie i nie spotykają się w szkole, przeprowadzili zbiórkę rzeczowa dla naszej ciężko chorej córki Marysi. Przedstawiciele uczniów wraz z Panią Nauczycielka dostarczyli nam osobiście swoje dary! Oprócz nich dostaliśmy prezenty niewidoczne dla oczu, ale najważniejsze: dobroć, chęć pomocy, wrażliwość, hojność, bezinteresowna miłość. Takie cechy maja w dzisiejszych czasach młodzi ludzie. Dziękujemy!!! Bardzo nam pomogliście w codziennych wyzwaniach! Jesteście wielcy.