RAZEM łatwiej przejść trudny czas.
kontakt@hospicjumrazem.pl
(+48) 666 055 475
STOWARZYSZENIE
WIELKOPOLSKIE HOSPICJUM PERINATALNE RAZEM
Byliśmy na konferencji w Luboniu

W dniu 3 czerwca 2017 r. rodzice Ulki, członkowie i sympatycy naszego Stowarzyszenia WHP RAZEM, wzięli udział w  II. Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Psychologia Kliniczna w Ginekologii i Położnictwie – interdyscyplinarny model opieki nad kobietą w ciąży powikłanej i w sytuacji niepowodzeń położniczych.  Konferencja miała miejsce w w Luboniu k/Poznania i była organizowana przez  Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.  Jako Stowarzyszenie chcemy gorąco podziękować Radzie Programowej konferencji za zaproszenie do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

 

Rodzice Ulki dzielili się doświadczeniami związanymi ze zdiagnozowaną prenatalnie chorobą swojej córki. Przedstawili oni także rolę naszego Stowarzyszenia. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tego wydarzenia.